strona glowna

CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
3 lipca 2022r.

1. Dziękuję rodzinom p. Andrzeja Kiedrowskiego, p. Henryka Stachlewicz, p. Helenie Stachlewicz, p. Krzysztofa Mysik, p. Anieli Białanicz, p. Emilii Windorpskiej, p, Damiana Prądzyńskiego i. p. Stefanii Myszk za troskę o czystość w naszym kościele, oraz za kwiaty, za piękną girlandę, za przygotowanie kościoła i obejścia na odpust.. Zapraszam rodziny: p. Ryszarda i p. Marcina Zawadewicz

2. Serdecznie dziękuję za piękne przeżycie uroczystości Odpustu Parafialnego, za obecność parafian i gości

3. Dziękuję za liczny udział w Eucharystii z ok. odpustu

• Szczególne podziękowanie kieruję do dziewczynek, które sypały kwiaty,
  • Dziękuję dziewczętom które prowadziły je,
  • strażakom, którzy nieśli baldachim, krzyż procesyjny,
  • niosącym chorągwie i feretrony.
  • Dziękuję również ministrantom i całej służbie liturgicznej.

4. Dziękuję również za dary na plebański stół. Wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać!

5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 1800. Następnie Msza św.

6. Dzisiaj kolekta diecezjalna, czyli na rzecz naszej diecezji.

7. Za tydzień kolekta inwestycyjna na rzecz naszej parafii.

8. W przyszłą niedzielę będzie u nas Misjonarz Maryi Niepokalanej Ojciec Andrzej Korda. Będzie głosił kazania i będzie rozprowadzał kalendarze misyjne Ojców Oblatów na przyszły rok.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• 6 VII – bł. Maria Teresa Ledóchowska (1863-1922), dziewica i zakonnica, która założyła pismo „Echo Afryki” oraz instytut zakonny pod nazwą Sodalicja św. Piotra Klawera, patronka dzieł misyjnych w Polsce.

• 8 VII – św. Jan z Dukli (1414-1484), prezbiter, niezwykle gorliwy franciszkanin, związany z Krosnem, ze Lwowem i z Poznaniem; słynął z wiedzy teologicznej i daru prorokowania.

Nasza Parafia

Pielgrzymki