strona glowna

DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
17 października 2021

1. Dziękuję rodzinom p. Jana Miszewskiego i p. Bogumiły Miszewskiej troskę o czystość w naszym kościele, oraz za kwiaty, Teraz proszę o tę przysługę rodziny p. Turzyńskiego Edwarda i p. Turzyńskiego Tomasza

2. Październik to miesiąc różańca. Razem z Matką Bożą pragniemy rozważać tajemnice zbawienia. Zapraszamy codziennie o 17.30 , w niedzielę o godz. 15.00

3. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Można już składać swoje wypominki roczne i jednorazowe.

4. Roczne wypominki składamy w biurze parafialnym.

5. Jednorazowe można składać do skarbony

6. Jutro przypada wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty, który zanim rozpoczął kroczenie drogą Pańską, był lekarzem. Tego dnia pamiętajmy o pracownikach służby zdrowia, o tych, którzy służą nam i opiekują się nami.

7. W piątek 22 października wspominamy w Kościele św. Jana Pawła II oraz 73. rocznicę śmierci sługi Bożego kard. Augusta Hlonda, prymasa Polski. Ksiądz prymas nie tylko przewodził Kościołowi w Polsce w trudnych czasach, lecz także troszczył się o rodaków rozproszonych po całym świecie. Jest założycielem Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej.

8. W piątek nie będzie nauki dla młodzieży

9. W sobotę o 9.00 , spotkanie dzieci I komunijnych