strona glowna

5       Niedziela Zwykła – 10.02.2019

1. Bardzo dziękuję za troskę o naszą świątynię rodzinom Państwa Wałdoch Franciszka, Peplińskich Janusza, Pela Krystiana.W przyszłym tygodniu o tę przysługę proszę rodziny Państwa Jakubek Jacek i Niklas Andrzej.
  2. Obecna niedziela jest drugą niedzielą miesiąca. Tradycyjnie kolekta tego dnia jest przeznaczona na potrzeby inwestycyjne w parafii. Bardzo dziękuję za ofiarność. Dziękuję również za dary na plebański stół. Dziś również jest zbiórka do puszek na rozwój i doinwestowanie dla naszej scholi.
  3. Bardzo dziękuję za podłączenie nowych zewnętrznych głośników przede kościołem.
  4. W poniedziałek 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Zapraszam na Mszę św. w intencji osób starszych i chorych o godz. 8.00.
  5. Sołectwo Mądrzechowo organizuje wyjazd do Augustowa,  Wilna i Trok  w dniach od 09 do12 maja 2019 roku. Koszy 600zł. Dodatkowe informacje dostępne na stronie sołectwa Mądrzechowo. Wszystkich chętnych prosi się o kontakt z sołtysem Mądrzechowa.
  6. Od poniedziałku 12 lutego do 25 lutego jestem na urlopie. Zastępować mnie będzie ks. Stefan z Nakli tel. 82156087 , a z Bytowa ks. Krzysztof Szary tel. 603059000. Wszystkie zdarzenia proszę kierować do tych księży.
  7. Podczas mojej nieobecności bardzo proszę Służbę Liturgiczną i Panów Szafarzy o pomoc księdzu podczas Mszy św.
  8. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu urodziny, imieniny i jubileusze życzę obfitości Bożych łask.

6Niedziela Zwykła – 17.02.2019

1. Bardzo dziękuję za troskę o naszą świątynię rodzinom Państwa Jakubek Jacek i Niklas Andrzej.W przyszłym tygodniu o tę przysługę proszę rodziny Państwa Wasiniewscy i Kluk Tomasz.
  2. Ubiegła niedziela była drugą niedzielą miesiąca. Tradycyjnie kolekta tego dnia przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. Tym razem uzbieraliśmy 1.756 zł. Po odjęciu z kwoty . Bardzo dziękuję za pomoc. Dziękuję również za dary na plebański stół. Schola uzbierała 510 zł. Bóg zapłać.
  3. Od poniedziałku 12 lutego do 25 lutego jestem na urlopie. Zastępować mnie będzie ks. Stefan z Nakli tel. 82156087 , a z Bytowa ks. Krzysztof Szary tel. 603059000. Wszystkie zdarzenia proszę kierować do tych księży.
  4. Podczas mojej nieobecności bardzo proszę służbę liturgiczną i panów Szafarzy o pomoc księdzu podczas liturgii.
  5. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu urodziny, imieniny i jubileusze życzę obfitości Bożych łask.

• 7NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.02.2019
      1. Bardzo dziękuję za troskę o naszą świątynię rodzinom Państwa Wasiniewscy i Kluk Tomasz.W przyszłym tygodniu o tę przysługę proszę rodziny Państwa .
      2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek miesiąca okazja do Spowiedzi św. od godz. 17.oo. również tego dnia w piątek odwiedzę chorych z Najśw. Sakramentem w godzinach rannych.
      3. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu urodziny, imieniny i jubileusze życzę obfitości Bożych łask.

Nasza Parafia

Pielgrzymki