strona glowna

XX Niedziela Zwykła 18.08.2019

1. Bardzo dziękuję za troskę o naszą świątynię rodzinom Państwa Hinc Tomasz,Bigus Magda i Bigus Halina.W przyszłym tygodniu o tę przysługę proszę rodziny PaństwaWałdoch Andrzej i Czyryca Eugeniusz.
  2. Ubiegła niedziela była drugą niedzielą miesiąca. Tradycyjnie kolekta tego dnia przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. Tym razem uzbieraliśmy 1.642 zł. Po odjęciu z zł. Bardzo dziękuję za pomoc. Dziękuję również za dary na plebański stół. Schola uzbierała 353 zł. Bóg zapłać.
  3. Bardzo dziękuję za opiekę nad młodzieżą na Gospelu w Gniewie i za ofiarowany transport.
  4. Na utrzymanie cmentarza uzbieraliśmy 725zł. Bardzo dziękuję za ofiarność i za pomoc Radzie Parafialnej.
  5. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu urodziny, imieniny i jubileusze życzę obfitości Bożych łask.

Zapowiedzi:

• Andrzej Janusz Pałasz, zam. w par. Gostkowo i Katarzyna Dorota Kożyczkowska zam. w par. Półcznie – zap. I

Nasza Parafia

Pielgrzymki