strona glowna

1. III Niedziela Adwentu
  2. Bardzo dziękuję za troskę o naszą świątynię rodzinie Państwa Kiedrowscy.W przyszłym tygodniu o tę przysługę proszę rodziny Państwo. A przed Bożym Narodzeniem o pomoc będę prosił rodziny Państwa Gliszczyńscy, Rudnik Józef, Kurkowscy Marcin, Ringwelski Jan, Ringwelski Stanisław, Góra Hubert.
  3. Ubiegła niedziela była drugą niedzielą miesiąca. Tradycyjnie kolekta tego dnia przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. Tym razem uzbieraliśmy 1.872 zł. Po odjęciu z kwoty 8.587zł do spłąty zostało 6.715zł. Bardzo dziękuję za pomoc. Dziękuję również za dary na plebański stół. Schola uzbierała 866zł. Bóg zapłać.
  4. Zapraszam na roraty o godz. 7.00 i śniadania od poniedziałku do piątku, w sobotę na 8.00 bez śniadań.
  5. Radzie Rodziców dziękuję za zorganizowanie spotkania dla dzieci w klubie.
  6. Wzorem lat ubiegłych organizujemy zbiórkę zabawek i darów żywnościowych na święta w sklepach w Półcznie. Akcja trwać będzie do 22 grudnia. Dary przekazane będą do Domu Dziecka do Kartuz. Serdeczne Bóg zapłać za ten dar serca.
  7. Rada Parafialna rozprowadza poświęcimy opłatek wigilijny. Pieniądze z opłatków przeznaczone są na śniadania adwentowe dla naszych dzieci i upominki przez cały rok.
  8. Są do nabycia świece Caritasu na stół wigilijny w ramach wigilijnej pomocy dzieciom. Małe po 8 zł.
  9. Dziś jasełka i spotkacie wigilijne międzypokoleniowe, dla wszystkich chętnych, które odbędzie się w szkole o godz.16.00. Zapraszam.
  10. Spowiedź z udziałem księży z dekanatu 20 grudnia o godz. 19.00.
  11. Zbiórka do puszek na Szkolnictwo Katolickie we wtorek 26 grudnia.
  12. Plan kolęd dostępny jest w internecie pod zakładką kolędy i w gablocie.
  13. Zbiórka dla służby liturgicznej w sobotę 22 grudnia o godz. 12.00.
  14. Chorych odwiedzę w poniedziałek 24 grudnia rano o godz. 9.00.
  15. Sakrament bierzmowania naszej młodzieży zostanie udzielony 14 maja o godz. 18.00.
  16. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu urodziny, imieniny i jubileusze życzę obfitości Bożych łask.
  17. Polecam wykład - prof. Piotr Jaroszyński

Wychowanie w cywilizacji łacińskiej