strona glowna

1. Niedziela Adwentu
    1. Bardzo dziękuję za troskę o naszą świątynię rodzinom PaństwaSzulta Jadwiga i Jeliński Edward. W przyszłym tygodniu o tę przysługę proszę rodziny PaństwaOstrowski Władysław i Ostrowski Michał, a za dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem rodziny  Państwa LiszewskaKatarzyna, Jabłońscy, Ringwelscy Szymon, Kuczkowscy Maria, Góra Paweł, Gierszewska Jolanta, Gierszewska Łukasz.
    2. Jeżeli kwiaty w kościele są w dobrym stanie nie kupować nowych tylko przekazać pieniądze na kupno oliwy i komunikantów.
    3. Obecna niedziela jest drugą niedzielą miesiąca. Tradycyjnie kolekta tego dnia będzie przeznaczona na potrzeby inwestycyjne w parafii. Z góry bardzo dziękuję za ofiarność. Dziękuję też za dary na plebański stół. Tego dnia będzie również zbiórka do puszek na rozwój i doinwestowanie naszej scholii.
    4. Za tydzień zbiórka na Kościoły Wschodnie do puszek.P
    5. Spotkanie Rady Parafialnej ze starym i nowym proboszczem we wtorek o godz. 19:00. Zapraszam
    6. Są do nabycia świece Caritasu na stół wigilijny w ramach wigilijnej pomocy dzieciom. Duże po 15 zł i małe po 8 zł oraz kalendarze, małe 8zł.
    7. Dzisiaj 8 grudnia w uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP od 12.00 do 13.00 będzie „Godzina Łaski” dla świata. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w tej adoracji. Proszę Parafian o poprowadzenie tej godziny.
    8. Jest nowy nr Dobrych Nowin. Polecam.
    9. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu urodziny, imieniny i jubileusze życzę obfitości Bożych łask.

Nasza Parafia

Pielgrzymki