strona glowna

XXIX Niedziela Zwykła 20.10.2019

1. 1.Bardzo dziękuję za troskę o naszą świątynię rodzinom PaństwaSzlagowski Zdzisław i Jakubek Tadeusz.W przyszłym tygodniu o tę przysługę proszę rodziny PaństwaReca Grzegorz i Kosznik Dariusz.
  2. Ubiegła niedziela była drugą niedzielą miesiąca. Tradycyjnie kolekta tego dnia przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. Tym razem uzbieraliśmy 1.321 zł. Po odjęciu z zł do spłaty zostało 7.303 zł. Bardzo dziękuję za pomoc. Dziękuję również za dary na plebański stół.Schola uzbierała 527 zł. Bóg zapłać.
  3. Zapraszam wszystkich Parafian do uczestniczenia w nabożeństwie różańcowym.
  4. Bardzo dziękuję za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Kistona na kręgle dla służby liturgicznej. Również dziękuję za pomoc w usunięciu awarii elektrycznej w kościele, jak i za pojemnik na piasek na zimę.
  5. Dziś zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia. Bardzo dziękuję za ofiarność.
  6. Rada Rodziców zaprasza dzieci i rodziców na film do klubu w przyszłą niedzielę 27 października na godz. 16.00.
  7. Parafia Kołczygłowy organizuje wyjazd do Ziemi Świętej w dniach od 16 do 23 stycznia. Wszystkie informacje dostępne na stronie internetowej parafii Kołczygłowy.
  8. Można składać na wypominki. Kartki są na skarbonie. Proszę, by podawać w wypominkach same nazwiska rodzin bez imion.
  9. Wszystkim, którzy obchodzą w tym tygodniu urodziny, imieniny i jubileusze życzę obfitości Bożych łask.

Nasza Parafia

Pielgrzymki