strona glowna
Drukuj

Wesołe Ferie!

Hurra, Hurra! Ferie!

        Super! Ale co zrobić z wolnym czasem? Oby go tylko nie przespać, bo potem całe drugie półrocze będzie się ziewało. Oby nie przykleić oczu do telewizora bądź ekranu komputera, bo potem będą czerwone jak truskawki w czerwcu. Oby się nie zanudzić, bo można wpaść w stan totalnego tumiwisizmu.

        Dlatego Droga Młodzieży i Kochane Dzieciaki! Zapraszamy Was na WESOŁE FERIE organizowane przez naszą parafię, Sołectwo w Półcznie przy życzliwości Zespołu Szkół i pomocy wielu, wielu dobrych ludzi. Spotykać się będziemy we wtorki i czwartki. Zbiórka o godz. 10.oo, zajęcia trwać będą do godz. 13.oo. A oto ich plan

 Wtorek – 12.02 – klub

św. Walenty zaprasza wszystkich zakochanych i tych, którzy są i tych, którzy byli i tych, którzy będą, na wielkie przygotowanie do Walentynek. Będziemy robić własnoręcznie prezenty walentynkowe, nauczymy się też najmodniejszych tańców i śmiać się będziemy aż nas będą boleć brzuchy.

 Czwartek – 14.02 – sala gimnastyczna

        Tym razem wielkie zawody tenisa stołowego i dla tych, którzy są już mistrzami na miarę Grubby, czy Kucharskiego i dla tych, którzy nie wiedzą czy to czym się gra to paletka, czy rakieta. Uwaga!!! Nagrody!!!

 Wtorek – 19.02 – klub

        Wielkie kucharzenie!!! Wiadomo, że przez żołądek najlepiej trafić do serca ………………. proboszcza, a że żołądek ma wielki…………. kto sprawdzi czy serce też? Będziemy kuchcić i kucharzyć, siekać, sałatkować, kanapkować i …………………………………… wszyscy pozostaniemy zdrowi. Do tego będziemy się uczyć pięknie przystrajać stół na różne okazje.

 Czwartek – 21.02 – klub

        Kto wie o tym, że Leo Messi jest najlepszym skoczkiem narciarskim, a Justyna Kowalczyk jest mistrzynią olimpijską w rwaniu? Dobrze jest też wiedzieć, że Polska 9 razy z rzędu była mistrzem świata w piłce nożnej, a ostatnie regaty żeglarskie odbyły się w Mongolii. Podziel się z nami swoją sportową wiedzą podczas emocjonującego Quizu. (Dla najlepszych uścisk ręki księdza proboszcza i nie tylko.) Publiczność i zawodników będziemy rozrywać również super zabawami i skeczami, a na koniec rozgrzejemy się przy gorącej kiełbasce z ogniska.

         Serdecznie Was wszystkich zapraszamy, zapraszamy też Wasze Mamy, Babcie, Tatusiów i Dziadków. Może zechcą pomóc Wam w zabawie. Obecność wszystkich prawie obowiązkowa. A i na Waszym miejscu trzymałbym kciuki za obfite opady śniegu, bo może, może…..

Nasza ParafiaKancelaria


Pielgrzymki


Administrator