strona glowna
Drukuj

Parafialne ostatki

         Kończy się już karnawał. Dzisiaj wigilia Tłustego Czwartku. Ciekaw jestem ile pączków jutro zniknie z naszych talerzy. …..i kogo potem będzie bolał brzuch. Niebawem zacznie się Wielki Post, a wraz z nim czas, w którym bardziej niż zwykle chcemy skupić się na naszej łączności z Panem, na nawróceniu i odejściu od naszych słabości. Póki co jednak korzystaliśmy w ubiegłą sobotę z ostatnich chwil karnawałowej radości w czasie naszej tradycyjnej parafialnej zabawie karnawałowej w Klubie. Przeszło 50 osób postawiło tym razem na wspólną zabawę prawie do białego rana (słyszałem, że ostatni uczestnicy wyszli około szóstej rano). Bardzo dziękuję tym, którzy chcieli w ten wieczór radości, zabawy, tańca i humoru być razem. W ten sposób również tworzy się parafialną rodzinę. Tym bardziej, że chyba nikogo nazajutrz nie brakowało na niedzielnej Eucharystii. Dziękuję wszystkim, którzy napracowali się by można było razem bawić się tej nocy. Niebawem w galerii ukażą się zdjęcia z tych radosnych chwil. A wszystkim pozostaje mi życzyć spotkania na zabawie za rok. I tym, którzy byli w tym roku i ty, którzy pozostali w domach, a zechcą dołączyć w karnawale Anno Domini 2013/2014. (ks.DR)

Nasza ParafiaKancelaria


Pielgrzymki


Administrator