strona glowna
Drukuj

Jasełka Przedszkolaków

      Wciąż mamy szczęście trwać w Bożonarodzeniowej radości. Tym razem tę radość przedłużyły nam dzieci z naszego Przedszkola. Spora ich grupka (około 35) przedstawiła z okazji uroczystości Objawienia Pańskiego (święta Trzech Króli) po Mszy św. o godz. 1000 przepiękne Jasełka. Dzieci urzekały swoją radością, entuzjazmem, szczerością i autentyczną miłością dla małego Jezuska. Wszystkie zasługują na miano prawdziwych artystów. Mnie osobiście najbardziej urzekł taniec Pastuszków przed nowonarodzonym Dziecięciem.  Myślę, iż niebawem można będzie również obejrzeć zdjęcia z tego wspaniałego wydarzenia. Gratulacje należą sie również Paniom, które przygotowały dzieci do tego przedstawienia. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy. (ks.DR)

Nasza ParafiaKancelaria


Pielgrzymki


Administrator