strona glowna
Drukuj

Ogłoszenia Wójta

Wójt Gminy Studzienice przypomina o obowiązku spisania się w Narodowym Spisie Ludności  i Mieszkań. Można tego dokonać samodzielnie przez internet, w urzędzie gminy lub poczekać na telefon od rachmistrza, który dzwoni z warszawskiego numeru 22 282 88 88.

  1. Wszelkich informacji można zasięgnąć w Urzędzie Stanu Cywilnego.

 

  1.  SPIS JEST OBOWIĄZKOWY! Za niespisanie się grozi kara grzywny nawet do 5 tys. zł a za przekazanie danych niezgodnych z prawdą grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

 

  1. WÓJT GMINY STUDZIENICE – GMINNY KOMISARZ SPISOWY

ogłasza nabór kandydatów na rachmistrza terenowego, który zajmie się przeprowadzeniem bezpośredniego i telefonicznego wywiadu dla przeprowadzenia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w 2021 r. na terenie Gminy Studzienice

Nasza ParafiaKancelaria


Pielgrzymki


Administrator